Rok szkolny 2017/2018

Lp.

Imię i nazwisko

Stopień

Funkcja

Klasa

Numer sali

Godziny konsultacji

1 mgr inż. Janina Ostałowska nauczyciel dyplomowany dyrektor/matematyka      
2 mgr Agnieszka Kilichowska nauczyciel dyplomowany wicedyrektor/matematyka     wtorek, 15.00 - 16.00
3 mgr Wanda Adamska nauczyciel mianowany oddział przedszkolny 0 B 20  
4 mgr Renata Ananicz nauczyciel dyplomowany pedagog     czwartek, 15.00 - 16.00
5 mgr Katarzyna Białogrodzka nauczyciel kontraktowy zajęcia komputerowe/informatyka     I i III poniedziałek 10.45 - 11.30
6 mgr Anna Bartusz-Kościukiewicz nauczyciel dyplomowany nauczyciel wspomagający IV C (integracyjna) 27 I i III środa, 11.50 - 12.35
7 mgr Wioletta Bellwon nauczyciel stażysta wychowawca świetlicy      
8 mgr Mirosława Bielawa nauczyciel dyplomowany edukacja wczesnoszkolna III C 25 I i III poniedizałek, 12.35 - 13.20
9 mgr Barbara Bogiel nauczyciel dyplomowany język polski VI B 39 II i III środa, 14.35 - 15.20
10 mgr Beata Brzozowska nauczyciel dyplomowany oddział przedszkolny 0 A 6  
11 mgr Justyna Domecka nauczyciel kontraktowy kierownik świetlicy      
12 mgr Sylwia Drażba nauczyciel mianowany nauczyciel wspomagający VI C 38 I i III czwartek 15.30 - 16.15
13 mgr Żaneta Dusza nauczyciel dyplomowany przyroda/plastyka V A 49 I i III środa, 13.50 - 14.35
14 mgr Barbara Dziekońska nauczyciel kontraktowy język polski     I i III poniedziałek 14.35 - 15.20
15 mgr Małgorzata Filipowicz nauczyciel dyplomowany logopeda     I i III środa, 12.45 - 13.30
16 mgr Jolanta Galant-Nazar nauczyciel mianowany fizyka     piątek 11.50 - 12.35
17 mgr Ewa Gieracha nauczyciel dyplomowany język polski VII B (integracyjna) 42 czwartek, 13.50 - 14.35
18 mgr Kamila Górecka-Kaszak nauczyciel dyplomowany wychowanie do życia w rodzinie      
19 mgr Agnieszka Janczyńska nauczyciel kontraktowy edukacja wczesnoszkolna I A 8 wtorek, 09.50 - 10.45
20 mgr Aleksandra Jaremin nauczyciel mianowany bibliotekarz      
21 mgr Mirosława Kąc nauczyciel mianowany edukacja wczesnoszkolna III B 24 I i III czwartek, 09.50 - 10.35
22 Benita Kopicka nauczyciel stażysta język angielski     wtorek, 11.30 - 12.15
23 mgr Aldona Kołodziejska nauczyciel kontraktowy nauczyciel wspomagający VII B 42 czwartek, 08.55 - 09.40
24 mgr Karolina Kozłowska nauczyciel kontraktowy nauczyciel wspomagający 0 A 6 poniedziałek, 14.00 - 14.30
25 mgr Patrycja Kwaśna nauczyciel kontraktowy wychowanie fizyczne      I i IV poniedziałek, 14.35 - 15.20
26 mgr Marcin Lewiński nauczyciel mianowany język polski V B 30 I i III poniedziałek, 10.45 - 11.30
27 mgr Jolanta Miszewska nauczyciel mianowany przyroda/biologia VI C 38 I i III poniedziałek,12.55 - 13.40
28 mgr Joanna Morąg nauczyciel mianowany język angielski IV A 28 I i III poniedziałek,14.35 - 15.20
29 mgr Krzysztof Morąg nauczyciel kontraktowy język angielski / język niemiecki     I i III piątek, 13.40 - 14.25
30 mgr Katarzyna Mrozowska nauczyciel dyplomowany historia VI A 44 środa, 14.45 - 15.30
31 mgr Joanita Nawrocka nauczyciel dyplomowany bibliotekarz      
32 mgr Agnieszka Nykaza-Połetek nauczyciel mianowany nauczyciel wspomagający V C 27 środa, 08.00 - 08.45
33 mgr Hanna Piaszczyńska nauczyciel dyplomowany wychowawca świetlicy      
34 mgr Barbara Picheta nauczyciel dyplomowany edukacja wczesnoszkolna III A 26 I i III czwartek, 12.35 - 13.20
35 mgr Galina Pienszka nauczyciel mianowany wychowawca świetlicy      
36 mgr Joanna Pietruczuk nauczyciel kontraktowy geografia     II i IV poniedziałek, 10.45 - 11.30
37 mgr Agata Prasał nauczyciel stażysta matematyka     I i III wtorek, 12.55 - 13.40
38 mgr Marlena Reszke nauczyciel dyplomowany matematyka VII A 43 I i III wtorek, 14.45 - 15.30
39 mgr Joanna Rogalska nauczyciel stażysta chemia     I i III wtorek, 14.45 - 15.30
40 mgr Alicja Romanowska nauczyciel mianowany edukacja wczesnoszkolna I B 8 I i III środa, 09.50 - 10.35
41 mgr Violetta Rutkowska nauczyciel mianowany wychowawca świetlicy      
42 mgr Monika Sejmicka-Piątek nauczyciel kontraktowy edukacja wczesnoszkolna III D 25 I i III czwartek, 09.40 - 10.35
43 mgr Maria Sieg nauczyciel mianowany katecheta     I i III środa, 14.35 - 15.25
44 mgr Aleksandra Sosnowska nauczyciel stażysta wychowanie fizyczne     I i III środa, 10.45 - 11.30
45 mgr Mirosława Stąsiek nauczyciel mianowany matematyka     I i III czwartek godz. 10.45 - 11.30
46 mgr Roksana Stąsiek nauczyciel kontraktowy nauczyciel wspomagający III C 25 I i III środa, 09.00 - 09.45
47 mgr Marek Strzelczyk nauczyciel dyplomowany zajęcia komputerowe/wychowanie fizyczne VII C   I i III czwartek, 09.50 - 10.35
48 mgr Renata Szumowska nauczyciel mianowany katecheta     I i III czwartek, 14.35 - 15.15
49 mgr Anna Swędrzyńska nauczyciel kontraktowy muzyka/plastyka IV B 46 poniedziałek, 08.55 - 09.40
50 mgr Dagmara Tarkowska nauczyciel mianowany wychowawca świetlicy      
51 mgr Aldona Tomaśko-Pilarska nauczyciel dyplomowany nauczyciel wspomagający VI D  (integracyjna) 45 I i III wtorek, 12.55 - 13.40
52 mgr Anna Trąbka nauczyciel mianowany wychowanie fizyczne     poniedziałek, 14.35 - 15.20
53 mgr Monika Tusk-Turzyńska nauczyciel dyplomowany język angielski IV C 40 I i III wtorek, 08.55 - 09.40
54 mgr Agnieszka Wabik nauczyciel mianowany edukacja wczesnoszkolna II B 7 II i IV środa, 12.50 - 13.40
55 mgr Agata Warrack nauczyciel kontraktowy język angielski     I i III wtorek, 12.50 - 13.40
56 mgr Dorota Witecka nauczyciel mianowany plastyka/technika     I i III poniedziałek, 13.50 - 14.35
57 mgr Karolina Wysokińska-Zakrzewska nauczyciel kontraktowy psycholog/logopeda     poniedziałek, 08.45 - 09.30
58 mgr Hanna Zawadzka nauczyciel dyplomowany edukacja wczesnoszkolna II A 11 I i III czwartek, 12.55 - 13.40